čtvrtek 14. listopadu 2013

Je tu můj první řetězák na tomto blogu, a jelikož toto je typ řetězáku, u kterého vás dotyčný konkrétně osloví na svém blogu, abyste pokračovala, neváhala jsem a jdu do toho. Díky Creencie:)
1. Napiš 10 faktů o sobě
2. Odpověď na 10 otázek od blogera, který tě zaúkoloval
3. Vymysli svých 10 otázek a pošli řetezec dál 5 blogerů

10 Faktů
Jsem děsně náladová, tolik, že už to ani víc nejde. Sama se často bojím své povahy, někdy i koukám, co dokážu, jak moc tvrdohlavá a náladová zároveň dokážu být a neustoupím a nemluvit se svou drahou polovičkou dokážu celkem dost dlouho, a vyčkávám, než se mi přijde omluvit, nebo první prolomí ledy po hádce.
Vždy jsem měla velký sen, být letuškou, ale strach z létání je silnější než já. Proto se mi můj sen nikdy nesplnil, jakej paradox.:)
Mám závislost na Černoušcích. Já vím, zní to divně, ale strašně mě přitahují snědé typy mužů. A černoušci obzvlášť. Mám prostě odjakživa pocit, že se jednou za takovýto snědý typ vdám a budeme si žít pohodový život:) 
Jsem ve všem pomalejší. Když mi kamarádka vyprávěla o své první puse, já jsem se ještě mazlila s medvídkem. Když mi vyprávěla o svém prvním sexu, teprve jsem si cvičila první pusu. U mě vše vždy přijde o něco déle. První sex jsem měla až v 19 letech. to jsem hold já. 
Odjakživa se těším na to, až budu matkou, ale popravdě, kdykoliv si vzpomenu na to, že jednou budu rodit, mám z toho divný pocit. A to, když vidím v TV filmy, kde se rodí, a jak je to hrozné, moc mi to nepřidá, i když mi mamka řiká, že to nikdy není jako ve filmu, nemůžuu si pomoct, strach je silnej :D ale matka budu, to viiiiim:)))
Poslední dobou mi připadá, že je ze mě shopaholik. Co jsem si za poslední dobu vše koupila se snad ani nedá spočítat. Je to snad jak nějaká fobie. Nikdy jsem tolik nenakupovala jako v poslední době. Naštěstí se mezi tím pohybuje i pár dárků k Vánocům.
Povídám s mrtvými lidmi. Neděste se. Nevyvolávám duchy, ani je nevidím. Prostě občas třebas před spaním si představuji, že promlouvám ke své babičce, dědovi, psíkovi, kteří už nejsou mezi námi, a vyprávím jim třebas to, co se kolem mne ten den událo.
Mám větší prsa. Někdy je to výhoda, ale poslední dobou se projevují i nevýhody. Občas mě bolí záda, často se nemůužu kvůli nim narvat do šatů, triček nebo bund, které si v obchodě vyhlídnu, i když vím, že bych jí chtěla, tak mi to prsa nedovolí. Vím, že bych měla být ráda za to, co mi příroda nadělila a to jsem a moc, jen chci říct, že i holky s malými prsy by se němely trápit tím, že nemají velká, vše má své nevýhody.
Už 2,5 roku jsem nekuřák. Měla jsem své období, kdy jsem kouřila celkem dost, na akcích, diskotékách a s přáteli. Začalo to tím, že jsem se chtěla zalíbit svému ex, a začla jsem kouřit (tehdy jsem byla dost blbá a naivní). Ale od konce maturity jsem neměla jediné cigáro a už nikdy nechci mít. Jsem na sebe hrdá a zároveň se stydím, že jsem vůbec začala.
Mám přítele už 3 roky. Sice máme občas období, kdy se chceme uškrtit a hádáme se celkem dost. Někdy mi připadá, že jsme italové a ne Češi. Ale i tak se mi zdá, že jsme stejné povahy. Baví nás celkem stejné věcí a oba jsme stejně prdlí a často víme, co si ten druhý myslí, nebo udělá, ještě než to udělá. Nemyslím si, že jsme spřízněné duše, ale jsem ráda, že jsem našla někoho, s kým si tak rozumím. 


Otázky od Creencie:
1. Jaká je tvoje největší závislost?
Největší závislostí poslední doby jsou pro mě seriály. Nedokážu se od nich odtrhnout. Někdy je ale tolik nestíhám a pak mi třebas přibude tolik nových, že sjedu třeba 5 seriálů a víc za den. Většina, které sleduji jsou 40minutové, takže tím opravdu strávím značnou část dne, ale nedokážu bez toho býýýýt. 
2. Jakou knihu jsi naposledy četl/a?
Naposledy to byl soubor povídek "Příběhy nečekaných konců" od Roalda Dahla. Jinak mám momentálně rozečtený "Žert" od Kundery. 
3. Nejlepší dárek, který jsi kdy dostal/a?
Myslím si, že každý, který jsem dostala jen tak, mimo nějaké Vánoce, narozeniny nebo výročí. Každý dárek, který mi kdokoliv dal, kdykoliv mě chtěl jen tak udělat lepší den, potěšit mě, rozveselit:)
4. Město nebo vesnice?
V dětství to byla určitě vesnici. Vyrostla jsem na vesnici, kde jsem se naučila řadu věcí, především to, jak se stát samostatnou a pečlivou dívkou. Ale do budoucna, s mojí budoucí rodinou určitě do města, ale třeba někam na kraj.:)
5. Líbí se ti v ČR nebo bys chtěl/a žít v zahraničí?
Momentálně si to neumím představit žít jinde než v ČR, ale to bude jen tím, že jsem nic jiného dosud nezažila. Kdybych ale dostala skvělou práci v zahraničí, a nebo bych našla svou osudovou lásku mimo ČR, neváhám ani chvíli, ale ČR bych nikdy napořád neopustila ani za nic. 
6. Líbí se ti tvoje křestní jméno nebo by ses chtěl/a jmenovat jinak?
Moje jméno se mi líbí (VERONIKA), ale různé jeho varianty nebo "zdrobněliny" už míň. Ale důležitou roli hraje i to, kdo mě jménem osloví. Když mě Veruno osloví někdo, koho zbožňuji, nevadí mi to, ale když mě osloví Verunko třebas někdo, koho nemusim, nebo to nemyslí upřímně, tak i to mi může lézt na nervy. Jinak původně jsem se měla jmenovat Kimberley, ale proč tomu tak nakonec není, to je na delší povídačku... :)
7. Díváš se pravidelně na zprávy?
Pravidelně ne, jedině snad denně na netu, ale v TV když už, tak jedině na primě nebo na ČT. 
8. Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?
Nemám oblíbený jen jeden. Sice nesportuji závodně, ale bez sportu bych nepřežila. Mezi mé nej, které provozuji patří squash, volejbal, lyžování
9. Jaká je tvoje vysněná práce?
Kdyby to měla být úplně nejvysněnější, tak je to asi letuška, ale to se nestane. Mám fóbii z létání. Neptej se proč, ale aspoň víte, že ten sen tak moc reálný nebude.:) Jsem blázen. 
10. Milosrdná lež nebo pravda?
Určitě nejsem člověk, který by celý život neustále mluvil pravdu, to bych kecala. Ale jsem člověk, který ví, že jsou v životě situace, kdy je lepší použít milosrdnou lež, než ublížit pravdou. Sama bych kolikrát v životě radši od jiného vyslechla tu milosrdnou lež, než aby mi ublížil. Někdy je lepší skutečně nevědět. 


Mých 10 otázek:
1. Jak si představuješ nejlépe strávený víkend?
2. Jaký film jsi naposledy shlédla? 
3. Jaký dárek by tě zaručeně urazil? 
4. Do jaké trapné situace by ses nikdy v životě nechtěla dostat? 
5. Radši se vídat s ženatým nebo s tím, kdo se nechce nikdy vázat? 
6. Odpustila bys nevěru? Když ano, za jakých podmínek, okolností?
7. Kdy ses poprvé opila a jak to dopadlo? 
8. Jaký největší sen se ti splnil na Vánoce? 
9. Máš víc kamarádů nebo kamarádek? 
10. Co bys nikdy neodpustila své kamarádce? 

Pokračovat bude:
Gooverka 
Nellie Happiness
Papája
MeLLy
Bareta

7 komentářů

Jé, děkuju, věděla jsem, že ty jediná mě nezklameš a dovolíš mi pokračovat :-D

REPLY

Moc pěkný, dozvěděla jsem se o tobě spoustu nových věcí! :)
PS: Žert jsem četla k maturitě a strašně se mi to líbilo! Až ho dočteš, byla bych ráda za tvůj názor ;)

REPLY

Jee, třetí člověk,co mě nominoval - děkuji :D měla bych s tím začít něco dělat a jednoho dne se na to vrhnout..
Takové závislosti na seriálech mě většinou chytají při zkouškovém, kdy bych se měla učit :D:D

REPLY

S těma zprávama si mi udělala radost Nova je ,,srajda"
Jinak to máme celkem podobné ;) ale já pravdou spíš ubližuju než pomáhám :/

REPLY

nejvíc z tvých faktů mě zaujalo, že už si nekuřačka :) gratuluji, že si přestala, a nemáš v plánu se k tomu vracet :) to je hodně velký úspěch :))
hodně štěstí ve vztahu, není nad to najít někoho s kým si rozumíš :)

REPLY

Kimberley? na delší povídačku? tak až nebudeš mít o čem psát... :D těším se ;)

REPLY

Sdílím s tebou, mimo jiné, tu zvláštní náklonnost k černouškům. Nevím, co mě na nich tolik přitahuje, ale prsty v tom bude určitě mít i jejich široký zářivý úsměv kontrastující se snědou kůží. Je na tom něco kouzelného a upřímného. Snad ten pocit umocňuje i kluk, kterého jsem potkala před lety na své cestě po Londýně...

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates