neděle 22. prosince 2013


Vánoce 2013 už pomalu klepou na dveře nás všech. A mě to nutí jen k jediné věci, přemýšlet nad tím, zda byl pro mě rok 2013 tím, kterým jsem prožila naplno, zda vše proběhlo tak, jak bych chtěla, nebo bych snad něco dnes změnila ??? 
Odpověď je jednoduchá. I kdyby ano, nezměním už nic. Vše se uskutečnilo a proběhlo, minulost nevrátíme. Chtěla bych tu ale zachytit pro mě ten nejdůležitější moment, a zmínit ty, kdo mi byl vždy po celý rok 2013 nejbližší a mému srdci nejdražší, poděkovat těm, které mám nejraději : 
  • Nejvíce vděčná jsem za ty, kteří jsou neustále kolem mě, moje rodina, která je neskutečná. Neumím si představit, že bych žila jinde. Přes všechny moje nálady, trucy, blbé kecy, vždy stojí při mě a jsou mi neskutečnou oporou a věřím, že před státnicemi to nebude jiné:) 
  • Moje nejlepší kamarádka Gooverka, bez které by to nikdy nebylo takové úžasné, jaké to je. S ní jsem prožila neskutečný rok, plný zábavy, stresu se školou, úžasných párty i poklidných čajových dýchánků, ale s nikým bych si to nikdy tak neužila jako s ní, další skvělá podpora pro mě. <3
  • a můj přítel, s kterým jsem prožila asi nejkrizovější rok ze všech, což by nevydalo ani na román, kolik toho bylo, ale i tak mám teď pocit, upřímně, že nás to ještě více spojilo a nakoplo do budoucna, jsem ráda, že jsme vše překonali a jsme stále spolu, ruku v ruce :)
  •  Toto období mě ale ještě usilovněji nutí myslet na ty, kteří už nejsou mezi námi. Pro mě je to můj děda, babička, prababička a náš pes. Myslím na ně každý den, ale o svátcích jako jsou tyto moje emoce ještě výraznější a silnější než kdy dřív... nemohu než i je tu zmínit, protože o nich to také celé je. Bez nich bych nebyla tím, kým jsem dnes, hodně mě toho do života dali a naučili. Děkuju.
Tento rok je pro mě skoro uzavřenou kapitolou. Velmi důležitou a nepostradatelnou kapitolou života, která mi bude připomínat mé úspěchy, ale i některá zklamání a trápení, která s celým rokem souvisí. Jsem pyšná na to, co jsem za tento rok vše zvládla a dokázala. A nejen já, jsem pyšná i na své blízké kolem sebe, ale hlavně na to, že jsme všichni zdraví a snad i celkem spokojení. Nic velmi strastiplného nás neprovází našimi životy. Vím, že rok 2014 bude náročný, už teď jsem nervózní z toho, až do něj vkročím oběma nohama, ale přání a tužby do dalšího roku si nechám až do jiného článku. 
V tomto bych Vám všem předně ráda popřála krásné a ničím nerušené Vánoční svátky, plné pohody, klidu a ničím a nikým nerušené atmosféry.:) Všem přeji jen ta nejkrásnější splněná přání a žádná bolavá bříška. Mám tě ráda blogový světe, bez tebe by to nebylo ono, mám vás ráda všechny. 

P.s. toto jsou moje první Vánoce na blogspotu a jsem moc ráda, že je tu mohu slavit s Vámi všemi. :)
6 komentářů

Ano další uzavřená kapitola života, přesně jak si napsala. Moc hezký článek. Jen jsem se chtěla zeptat, pokud mohu. Co se stalo s pejskem? Vím, že jsi měla jorkšírka... Jinak přeju pohodové Vánoce a pořádně si odpočiň.

REPLY

Krásný článek, až dokonalý ... Přítel, rodina a nejlepší kámoška, jsi jako z nějakého seriálu :)
I tobě krásné Vánoce, uží si je ;)

REPLY

krásnéé :)
Tobě taky šťastné a veselé :)

já si dneska poplakala při vzpomínání :'/
jsem ráda, že jste to s přítelem vyřešili a jste stále spolu ;)

REPLY

To je tak krásné přiměla si mě k myšlence napsat podobný článek. Jako obvykle, každý rok na silvestra sumarizuji, ale musím říct,že u mě to tak dokonalé počteníčko nebude :D

REPLY

Svátky byly pohodové, až nečekaně. Po dlouhé době skvělé Vánoce. Ano přítel si mě ukradl na hodinku a vyrazil mi i s rodinkou dech. Zatím je to volno poklidné, ale začíná se rýsovat Silvestr tak snad to dopadne dobře. Doufám, že i u tebe byly pohodové Vánoce i svátky a užíváš si aspoň trošku volna i když nad bakalářkou:)

REPLY

Jee, vy jste s přítelem zase spolu?? to jsem moc moc ráda, přeji vám to <3
Vánoce sis snad užila, teď už nám klepe na dveře Silvestr a nějaká pořádná párty ;) tak kdybych to náhodou už nestihla, tak přeji Šťastný Nový rok :* :*

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates