pátek 20. prosince 2013zdroj obrázku: http://www.poukardesign.cz/?portfolio=kridla-vanoc

Ležím v posteli a přemítám myšlenkami ke včerejšímu večeru, který se vydařil nad moje samotná očekávání. Pro upřesnění, včerejšek jsem strávila ve velmi milé společnosti mojí nejlepší kamarádky, pár dalších návštěvníků kina a popcornu, na mnou již dlouho očekávaném filmu Křídla Vánoc, který jsem věděla, že mi nesmí proklouznout mezi prsty. Už se mu to totiž povedlo před pár týdny (ale to je zas téma, u které bych musela trošku odbočit v povídání).
Tohle je přesně jeden z těch filmů, kdy opravdu, ale opravdu nevíte, do čeho jdete. Třebas, že si myslíte, když máte načtené nějaké informace, shlédnuté fotky a trailery filmu, dokáže vás to nakopnout a vy si myslíte, že to bude o tom a o tom .... ale pak začne hrát film, uběhne pár minut a vám dojde, že je to něco úplně jiného, neočekávaného, co vás ale totálně chytne, jen sedíte s otevřenou pusou dokořán (semtam se zasmějete, protože některé scény jsou skutečně vtipné, v dobrém slova smyslu). 
Takhle jsem to včera měla já, doslova. 
Nebudu a především nechci vám prozrazovat o čem to je. Tenhle samý pocit překvapení, který jsem měla před a hlavně během filmu já, a věřím, že i většina dalších diváků, by si měl zažít každý, kdo se na film chystáte. Nechci vás připravit ani o setinku překvapení a skvělých zážitků z kina. Ano, snad je patrné, že z filmu jsem nadšená, odcházela jsem upřímně s dobrým a hřejivým pocitem u srdce, že jsem strávila krásný večer, a že jsem ty dvě hodiny času jen tak nepromarnila nad něčím, u čeho bych se nudila. Ale přesně naopak. 
Jediné, co mohu říci, že Krajčo je tam k nakousnutí. Při každé sebemilostnější a romantičtější scéně jsem si představovala, že jsem to já, na koho vrhá tak úžasně sladké a neodolatelné pohledy. Možná se někomu nelíbí, ale mě osobně moc, jsem z něj hotová. A navíc, si myslím, že zde předvedl, že jako herec nemá chybu, i když si to třebas někdo nemyslíte, já mu ty jeho pocity, ty jeho nálady, všechno, co tam předváděl, od začátku až do konce, žrala i s naviákem. :)

Sice jsem vám toho o samotném filmu moc neprozradila, ale věřte mi, ono jedině dobře. Samotný zážitek je k nezaplacení. Ověřte si to sami v kině.:) Všem přeji stejně krásný a nezapomenutelný zážitek, ale hlavně prožitek, jako jsem měla sama včera. A pokud jste to již někdo viděl, těším se na vaše osobní prožitky a dojmy, kterých máte určitě plnou hlavu, protože tento film nemůže nechat nikoho chladného... 


2 komentářů

Přesněěě! Jeden z nejlepších českých filmů, hlavně ta vánoční atmosféra a herci. Krajčko je kus, a když to ještě tak skvěle umí zahrát, tak je to prostě pecka.

Tak by se měli dělat trailery k filmu, abychom nepoznali, o co vážně půjde...

REPLY

docela jste mě holky navnadily :D

nechápu třeba i jen reklamy v televizi, kde ukážou jak to skončí, viz třeba Shrek, kde už je ukázána jeho svatba s Fionou ... nepochopim

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates