čtvrtek 6. března 2014

Už popáté jsem absolvovala proceduru v přístroji zvaném BODY SPACE. A protože mi přijde, že výsledky jsou sice pomalu, ale jistě znát, rozhodla jsem se dát tip i tobě, pokud tě trápí celulitida, nebo chceš jen ubrat nějaké ten tuk či centimetr v problémových partiích, tenhle stroj je pro tebe jako dělaný.... :) 
Pokud nevíš, o čem mluvím, přečti si více info níže... :) 


Co je Body space?

Jedná se o speciální fitness přístroj pro tvarování těla, jehož základem je podtlaková komora. Najdeš ho v posilovně, nebo existují speciální centra, zaměřující se pouze na Body space. Stroj je založen na principu výkonu fyzické aktivity na běžeckém pásu v podtlakové kabině, kde se nachází problematické partie těla, jako je břicho, boky, stehna, hýždě, pas a lýtka.
zdroj: perfect-body.cz/body-space.html
zdroj: perfect-body.cz/body-space.html

Jak probíhá trénink?

Nejprve si proticelulitidovým hydratačním gelem natřeš problémové partie, které si zabalíš a obmotáš do potravinové folie. Gel podporuje intenzivněji prokrvení podkožní vrstvy, zmírňuje celulitidu, urychluje spalování tuků, zpevňuje a vyhlazuje pokožku.
Pro rychlejší a účinnější nástup se doporučuje tělo nejdříve předehřát alespoň na deset minut na jiném stroji, jako je rotoped nebo orbitrek. Poté ti bude navlečena speciální neoprenová sukýnka, kterou se dociluje utěsnění kabiny, aby vzniklý podtlak v kabině působil maximálně a vzduch z kabiny neunikal.
V Body Spacu probíhá 30-ti minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém páse. Rychlost pásu si volíš sama podle sebe a své tepové frekvence, kterou bys měla správně kontrolovat, abys spalovala tuky a ne cukry. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 – 30 minutách. V tomto přístroji se tato doba zkrátí až o třetinu. Důležité je také dodržovat správný pitný režim.

K čemu slouží

Přístroj tvaruje tělo podtlakovou terapií. Skořepina přístroje je neprospustně uzavřená - podtlak prokrvuje pokožku a zvyšuje aktivitu lymfatického systému. Zlepšuje se látková výměna, vyplavují se škodliviny a toxiny z těla, dochází k redukci a odstranění celulitidy. Pravidelná cvičební terapie vede k efektivnímu tvarování těla a zeštíhlování v problematických partiích. Tato terapie díky urychlení metabolismu a rychlejší cirkulaci krve přináší úlevu krevního oběhu, a proto hraje důležitou roli při regeneraci žil, menstruačních bolestech, řeší kloubní problémy (včetně otoku nohou).
zdroj: alphasun.ru/katalog/trainers/
zdroj: alphasun.ru/katalog/trainers/

Výhody Body space

Přístroj nabízí spoustu skvělých výhod. Cílené a rychlé spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna), redukce hmotnosti, odstranění celulitidy, tvarování formování postavy, vyhlazení a zpevnění kůže, zbavení nadbytečných kalorií, lepší průtok krve, zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému, zlepšení fyzické kondice, snížení nadváhy - rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla, potlačení bolesti - systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu, revitalizace kardiovaskulárního systému, zpoždění procesu stárnutí kůže, a to vše jen s jedním přístrojem.

Jak často cvičit

Jako nejefektivnější se doporučuje šestitýdenní kůra - 20 aplikací 3× týdně, kde jsou výsledky v rozmezí 1–2 konfekčních velikostí. Důležité je nejen pravidelně docházet na kůru, ale také úprava jídelníčku a další pohybové aktivity. Výsledek přístroje je viditelný již po 10 aplikacích, kdy dochází k vyhlazení kůže, později i centimetrovým a váhovým úbytkům.

Mé zkušenosti

Sama jsem absolvovala dosud pět lekcí na Body space. Nejdříve jsem se natřela skořicovým gelem proti celulitidě a zamotala problémové partie do potravinové folie. Rada - folii hodně utahuj, protože má tendenci klouzat po pokožce s kluzkým gelem dolů. Poté jsem se zahřála na deset minut na orbitreku. Následně mi byla navlečena neoprenová sukýnka, uzavřena a utěsněna v přístroji jsem se rozešla na běžeckém pásu.
Obsluha stroje mi sdělila, že si mám tepovou frekvenci sledovat a nesmím se dostat nad 135, jinak začnu spalovat cukry. Výhodou bylo, že mi během 30 minut chůze na páse pustili film, tudíž mi půlhodina chůze v podtlakové komoře vždy neskutečně uteče.
Jednorázová lekce, alespoň u nás, stojí 130 Kč, součástí ceny je i skořicový proticelulitidový krém a iontový nápoj. Posilovna nabízí permanentky na 10 či 20 lekcí za zvýhodněné ceny. Já osobně jsem s touto metodou hubnutí spokojená. Chystám se na svou šestou lekci a proto zatím žádné výrazné výsledky vidět nejsou. Ale i tak se po každé půlhodině cítím uvolněná, lehčí a spokojenější, a pomalu a jistě cítím, že se mé tělo začíná zpevňovat. Navíc, každý, kdo už absolvoval daleko více procedur, se zaručuje za viditelné výsledky a lepší pocit.


Mrkni na toto video, které ti více přiblíží, jak to funguje.:Líbí se ti tento nápad? Chtěl(a) bys ho vyzkoušet? Není nic jednoduššího, než se informovat ve svém městě o tom, kam bys mohl(a) zajít a vyzkoušet si ho:) Budu ráda, když mi napíšeš své zkušenosti, či dotazy na BODY SPACE.... :))))4 komentářů

Jojo, už jsem o tom slyšela :) Doufám, že po absolvování všech lekcí napíšeš, jak jsi spokojená s výsledkama- jsem zvědavá! :)
Já teď s kamarádkou začala chodit na HEAT lekce- 1 hodinu chodíš na páse, střídají se frekvence, tempo, délka kroku.... a hlídá se tepovka samozřejmě :) Za 1 lekci se spálí klíďopíďo 800 kalorií, a vypotí 3 litry, což je strašně super :D

REPLY

Připadá mi to neuvěřitelně srandovní, ale věřím, že to třeba může pomoct. Minimálně po psychické stránce - když člověk něčemu věří, většinou u toho déle vydrží a je zapálenější pro věc. Kamarádka chodívala pravidelně a docela si to chválila :)

REPLY

Tohle ovšem zní velmi zajímavě. Jdu si o tom zjistit víc :)

REPLY

Chodí na to kolegyně z práce a moc si to chválí:)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates