čtvrtek 3. dubna 2014

SAKRA, SAKRA. Jsem špatná blogerka, když vám o svém největším hudebním zážitku píšu až teď.
A to už jsem ho prožila před 18 dny.
Mluvím o nezapomenutelném a zcela možná i neopakovatelném koncertu anglické kapely  BASTILLE, která zavítala 18. března do klubu SASAZU v Prahe. Možná jste o tom někdo slyšel, možná ne. Možná jste tam někdo byl se mnou a s touhle naprosto famózní britskou partičkou čtyř krásných chlapců a dalšími stovkami nadšených fandů.


Byl to nepopsatelný zážitek. Jak by řekl angličan: Unbeliavable :D. Naprosto jsme si to s mojí nejmilejší užívaly a užívaly. Smály jsme se, tancovaly a pařily až do konce. Před nimi vystoupila předkapela GRIZFOLK. Nevím, zda vám název něco čeká. Jde o americkou petičlennou kapelu, která obráží turné s Bastille, a snaží na sebe upozornit. Dosud jsem o nich neslyšela. Ale díky tomuto večeru znám další úžasnou kapelu, kterou stojí za to poslouchat. Mohu taktéž jedině doporučit, naposlouchej to a uvidíš:)


A abyste nebrečeli, kdo jste tam nemohl být s námi, natočila jsem pár videí, těch top singlů, která mám nejraději, a podělím se s vámi.:) pošmákněte si. Kluci šikovní hráli famózně. Je co poslouchat i na videu, i když realitě se to nikdy nevyrovná....


The things we lost in the fire 
P.S. Omlouvám se, chtěla jsem nahrát více videí, ale neustále mi to hlásí chybu, že to nejde. Nevím co s tím. Budu se to pokoušet nahrávat, ale asi po 100stým pokusu už na to nemám momentálně sílu.


6 komentářů

Bastille jsou fakt super :) koncert ti závidím, protože koncertní atmosféra je vždy famozní ;)

REPLY

bohužel jsem neměla ani ponětí, že byli v Praze. Věřím, že to musela být famózní noc! :)) rozhodně máte nezapomenutelný zážitek, a souhlasím, že realitě se to nevyrovná! :)

REPLY

Ještě nikdy jsem na nějakém větším koncertě nebyla. Docela mě to mrzí, ale asi za to může fakt, že nejsem přímo fanynka nějaké kapely. Většinou znám pár písniček, playlist mám v ipodu dost pestrý... A lístky jsou pro mě dost drahé :)

REPLY

je paráda, že sis to užila :) hrají opravdu pěkně, ale dodnes jsem o nich neslyšela :D

REPLY

Musel to být užasný zážitek, já na žádném velkém koncertě zahraniční kapely nebyla. Vlastně můj první velký koncert byli Kryštofi :D jsem marná...

REPLY

Brácha na nich byl a nemohl je vynachválit. Mě se taky líbí a things we lost in fire bych mohla poslouchat pořád dokola.
A máš pravdu, ti chlapi jsou fakt k nakousnutí ;)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates