neděle 25. května 2014

Dlouho jsem nenapsala, a ještě nějaký ten den se u mě ,bohužel, pravidelných článků nedočkáte...fňuk

Měsíční učení, nebo doslova šprtání, se negativně projevuje na mém těle. Cítím hodně velkou únavu už po ránu a během celého dne, skoro nejím, za to energy drinky piju ve velkém. Moje střeva mě nenávidí a já nenávidím je. Připadám si, jako bych nežila v realitě, ale vše kolem mě byl jen pouhý sen. Pořádně ani nevím, co se kolem děje. Každý den jsem zavřená v kobce (svého pokoje), která už ani nevypadá lidsky. Spíš jako krysí místo, kde žije nějaký hlodavec, který se živí papíry plných slov, zvýrazňovačů a propisek.
Občas vyjdu na denní slunce. Ale cítím se unavená, bez energie, kterou bych snad měla mít, když hltám energeťáky? I tak jí nemohu najít. Nebýt našeho psa, tak ani nedýchám čerstvý vzduch. Procházky mi dělají radost, ale pak se vracím domů, do černé kobky, a mám pocit, že svět je nereálný, a realita se odvíjí jen v mém pokoji. Přijde mi to jako nekonečné čekání na něco. .. ani to nedokážu nazvat. Nedokážu si představit, co mě čeká. Bojím se, a zároveň těším, až to konečně přijde, a budu moc doslova vychrlit vše, co jsem se naučila, nebo aspoň mám ten pocit, že mi v hlavě něco uvízlo, snad? Doufám v to, to je také jediné, co mohu.
Momentálně cítím klidnou a vyrovnanou náladu. Ale to je právě teď. Moje nálady se mění, jak je u ženské zvykem, a ještě daleko rychleji. Ani sama sebe nestíhám. Vím, že nejvíc se to ve mě bude vařit ve čtvrtek večer a hlavně těsně před ....
Ale to, co jsem především v tomto článku zamýšlela napsat je, že se snažím spíš vidět dopředu, do budoucna v pozitivním slova smyslu. Utěšovat se a hledat to nej v tom, co přijde v červenci a srpnu. Mám naplánováno spoustu skvělých akcí, událostí, které se mi teď zdají jen zdánlivé a prchavé. Jako by si je má fantazie jen přála...... ale ne, bude! A co vlastně?
Pro mě TOP je momentálně koncert JAMESE ARTHURA, který se uskuteční 3.8. 2014 v Praze. Nemohu se dočkat. Přijde mi to jako sen. Je to tak v nedohlednu, a přesto vím, že se to uskuteční. Nemůžu se dočkat. Jeho hlas, jeho nezaměnitelný, božský hlas uslyším naživo.:) 
Těším se... a to co přijde předtím, to je nevyhnutelná výzva, kterou přijímám. Challenge accepted. Budu bojovat.!!!2 komentářů

Jojo, taky se posledních 14 dní cítím podobně... akorát nepiju energiťáky, je to podle mě hnus a jed :D Radši do sebe cpu guaranu :) Ale budeme to mít brzy za sebou, pevně v to věřím!
Hodně štěstí a pevný nervy! :)

REPLY

Budeš bojovat a vše zvládneš!!! Já to vím :*
Znám hodně lidí, co teď státnicují nebo obhajují, takže jsem přímo uprostřed všeho toho dění a vím, jak se asi cítíš.. takže držím moc palce a vydrž! :* :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates