pátek 30. května 2014

Nejčerstvější info z dnešního dne.... 

... po měsíci mohu skutečně pořádně vydechnout. Je to za mnou. Ještě pořád se mi nechce věřit. Ten měsíc byl neskutečně zdlouhavá a téměř nekonečná doba. Měla jsem pocit, že až sem snad nikdy nedojdu.
A že budu úspěšná? O tom se mi ještě do dnešního dopoledne ani nesnilo.
Konečně! Jsem Bc. :) je to splněný sen. Šíleně dlouhý a téměř nemožný boj, který se proměnil v nejčerstvější a naprosto dokonalou realitu dnešního dne.

Jsem pyšná nejen na sebe. Na to, co jsem dokázala. Jak jsem i přes dny, kdy jsem propadala panice, a dny, kdy jsem téměř rezignovala,a bylo mi vše jedno, dokázala dojít až sem.
Především jsem pyšná na svou kamarádku, která byla neméně úspěšná, ba i víc. :) bodovala, skorovala na všech rovinách. Byly jsme si velkou oporou, nevím, co bych si bez ní počala. Není nic lepšího, než s někým druhým prožívat těžké chvíle a navzájem se podporovat...
A co teď? Jdeme plánovat party, party, parties ve velkém s mou nejmilejší :) užívat si slunka, tepla, a snad brzy odcestujeme na dovču a vše bude takové, jak jsme si o tom snily při učení. Ale já vím, že to bude daleko lepší, s ní :)
Je to za námi. Neskutečný a po dlouhém měsíci stresu, únav, neustálého pití energy, bolesti hlavy, břicha, strachu, ale i naděje. Je to za námi. Děkuji všem, kteří v nás věřili. Díky těm, kteří nás podporovali. Díky. Bez podpory, naděje a velké motivace prázdnin bych to snad ani nezvládla. Rodina mě neskutečně podpořila. A hlavně Goov, bez které bych to určitě nepřežila. Náš společný skoro týden plný maratonu učení, jídla, pití, doslova chlastu, stál za to a moc mi dal. Nyní na něj vzpomínám s úsměvem na rtech a s myšlenkou, že nebyl promarněný. Ale stál za to.!!!

Nyní se už naplno vrhám do víru párty, tanců, oslav a (ne)konečné euforie :)14 komentářů

Ještě jednou strašně gratuluju, je to výjimečný pocit! :) Pořádně s Veru slavte a zapíjejte, z oslav titulů jsou nezapomenutelné vzpomínky :)

REPLY

Úžasný, moc gratuluju :) Já jsem včera psala písemné státnice, výsledky se prý dozvíme až tak za čtrnáct dní. Ale abych mohla získat titul, musím úspěšně složit ještě druhé státnice, které mě čekají za dva týdny, takže ještě dlouhá cesta ...

REPLY

Love youuuuuu :-* Ne asi, jsme nejlepší prostě. Vůbec nechápu, že už je to úspěšně z náma, a že už teda můžu naplno užívat dlouhých prázdnin!!! Nejvíc budou párty, nákupky, dovolenkování, cvičeníčko, prostě všechno BUDE!

Ve dvou se to lépe táhne, to je jasný! :-* :-* Bez tvojí podpory bych to určo nezvládla!

REPLY

I tobě Terezko gratuluji k Ing :) jsi naprosto úžasná :-*

REPLY

Díky :) Je to zvláštní, ale před státnicemi jsem spala uplně v pohodě a od toho úterka já jsem jen pořád nevyspalá, budím se brzy ráno po 6 hodinách spánku (pro mě prostě málo!) a už nemůžu dál spát :/

REPLY

Velká velká gratulace!!! Teď už budu jen číst, jak si vše skvěle užíváš! :* a máš na to nárok :*

REPLY

Teri, to je zajímavý. Já to mám úplně naopak. Sice jsem neměla moc problém spát, když jsem se učila na státnice. Snažila jsem se chodit brzy, abych naspala alespoň 8 hodin a byla čilá. Před státnicemi jsem naspala sotva 4. A teď se snažím vše dohnat. Spím i 10 hodin denně, ale celý dny se cítím unavená a rozlámaná xD

REPLY

wooooow :) úžasný, mockrát gratuluju :)

jsem teprv v prváku a ani nevíš, jak se děsím toho, co mě (doufám) bude za ty 2 další roky čekat :D vím, že to bude masakr, a slyším jen o těch smutných a uplakaných tvářích, které vycházejí ze dveří plni ztracenou nadějí
doufám, že budu úspěšná stejně jako ty a tvoje kamarádka Gooverka :) moc vám holky gratuluji :) a doufám, že to zkusíte dotáhnout i na Mgr. (nebo Ing.)

REPLY

No co to kurnik jeeeeee.. Já si říkala safra, že nepíšeš a nepíšeš a nepíšeš na blog a ty ses přestěhovala na blogspot a já to ani nezaregistrovala... Jsem ostuda!
GRATULUJU TI!!! Je to úžasný. A ať Ti vyjdou i přijímačky, ale nepochybuju o Tobě ani o Goov.. =)

REPLY

moc gratuluji! :-) obě jste si byly neskutečnou podporou, tak to nemohlo dopadnout ani jinak než úspěšně :-)
pořádně to zapijte a pěkně užívej prázdnin

REPLY

Ahoj, moc vám oboum gratuluju, to je super úspěch:) Síla sdílení opět nezklamala:) Užijte si zasloužené volno, slavte a odpočívejte! :))

REPLY

Gratuluji!!! Doufám, že Tě budu brzy následovat taky :-)
A užívej si páááárty!! :-)

REPLY

Gratulace, jste obě velké šikulky a teď už pořádně odpočívejte :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates