sobota 14. června 2014

AHÓJ kamarádi moji, 
Rok se znovu vytratil a já už opět sedím doma, píšu si do nesešitového deníčku a přemýšlím nad tím, co bych chtěla o prázdninách stihnout, zažít a co nesmím vynechat...
Letos je toho opravdu plno, jen doufám, že sem všecko sepíšu tak, jak chci a na nic nezapomenu. A pokud ano, budu to sem postupně dopisovat krok za krokem.:)1. cesta do Paříže --> s mojí milou jsme jí plánovaly už na podzím, ale jsme dost plánovačné a někdy i náročnější. Neustále jsme říkaly, že ještě nějaký týden počkáme, že je potřeba udělat pár věcí do školy. Najednou byl listopad, chladno a tak jsme to odložily. Řekly jsme si, že si to dáme jako odměnu snad (teď už tutově) za splněné státnice. Nic už nestojí v cestě. V létě už to musí vyjít!!!:)

2. Termální lázně --> Už vloni jsme byly s mojí nejmilovanější a mojí rodinkou na Slovensku v termálech. Říkáte si, nejsme na hlavu, že jedeme do horké vody v nejteplejším počasí? Vězte, že v létě je to tam skvělé. A kdo nechce být namočený v teplé, nemusí. I tak se tam dá užít spoustu aktivit, zábavy, i teplá voda má co do sebe a pro zdravé tělo i ducha je skvělá. Jen tam nesmíte být namočení celý den.:) Už teď se tam těším, daleko víc jak minulý rok.

3. Koncert Jamese Arthura v Prahe --> Milovnice koncertů a dobré muziky se ve mě nezapře. 7 let ježdění po Sázava festu na mě mělo jistě dobrý vliv. Letos je na čase si od festivalů odpočinout.:) Jít trošku jiným směrem. Směrem jednovečerních a přesto velkých a nezapomenutelných koncertů. Zatím je v plánu božský James. Kdo ví, třebas podobných koncertů stihnu daleko více. Pokud vím, má tu být One republic, 30 seconds to Mars, Pharrell Williams a další :)

4. Spousta čtenářských zážitků --> prozatím oddechuji a čtu spíše méně než více. Ale všechno má svůj čas a místo v mém plánu. Přeci jen mraky čtení beletrie a odborného čtiva na státnice se na mě podepsalo. Věřím, že se do toho během léta opět dostanu a skvělé knihy mě restartují. Chci se stát opět čtenářkou, která čte, protože chce a protože jí to baví. A hlavně konečně číst, co si sama vyberu :) ou jé. Jdeme na to.


Tenhle song momentálně frčí u mě... co u vás ? :) mmm yeah :P


5. Letní (a nejen to) láska? --> Složité téma. Složité vztahy? Složité vše. Co se mě týče, je to jasné. Miluju začátky, miluju být zamilovaná až po uší. Ale musí to být oboustranné. Nesnáším platonickou lásku. Pokud to jen jde, dotyčnému to řeknu, a dám do toho 100%. Pokud vím, že jsem v tom, dostanu to ze sebe, a dotyčnému to vykolopim. Pokud je tedy nezadaný, jinak jdu radši od toho.!!! Žijem jen jednou a má to stát za to. Takže jdu to toho na plno i za cenu možností zlomených srdcí. Zatím pociťuji smůlu a nezájem ze strany jednoho dotyčného, ale chce to čas, aspoň tomu musím věřit a získat si jeho <3. Kdo nic nezkusí, nic nemá. Však?

6. Pařby, párty, kalby, párties--> Nejen, že se blíží moje narozeniny, nejen, že se blíží narozeniny mé nejmilejší, ale také je neustále co slavit a zapíjet. Pořád mám pocit, že jsme státnice nezapily tak, jak bychom si to zasloužily:( Proč jen ten pocit? Myslím, že až to pořádně zapijeme a oslavíme, tak to hodně pocítíme. Ale pak teprve to budu moct odškrtnout ze seznamu. Jenže, jestli to vůbec chci odškrnout. Myslím, že taková věc by se měla slavit a zapíjet ještě hodně dlouho. No ne? :) Léto beru jako jednu velkou oslavu, párty a neutuchající radost, kterou mi snad nic nezkazí. Doufám.

7. A co dál? To se uvidí. Budu neustále dopisovat své myšlenky, názory, a rozhodně přidávat vzpomínky na budoucí okamžiky a zážitky z léta.

Od vás mám prosbu.... mám pocit, že ani nevím, pořádně čím jsem, natož co dobrého teď číst. Pokud mi sem napíšete TIPY na skvělé knihy, které jste četli, nebo se chystáte číst, budu vám moc vděčná. Díky. :)

Vaše 


5 komentářů

ta písnička je dobrá :D

moc ti přeju výlet do Paříže, vím, jak moc ji máš ráda :) tvé letošní léto rozhodně musí být plné slávy, protože si to s kámoškou za tu dřinu zasloužíte :) moc ti přeju, aby ti vše vyšlo :) jsi super holka, a ten kluk .. držím palce :)

REPLY

Však já se taky strašně bojím opisovat, radit si a tahák jsem v životě nepoužila, jsem strašnej srab a ty nervy.. :D
Jinak máš super plány na léto! Doufám, že se ti všechno splní, hlavně ta letní láska a zamilovanost..! :)

Knížky? Já nedám dopustit na Joa Nesba, prostě skandinávské detektivky jsou moje :) A na léto si chystám přečíst Stoletého staříka od Jonase Jonassona... už to to všichni kolem mě, včetně mých rodičů, četli a jsou nadšení! Teď je v kině i film a má dost dobré recenze, tak se na tu knížku moc těším! :)

REPLY

nemáš vůbec zač :) Já od JN četla Sněhuláka, Spasitele, Nemesis a Pentagram, takže mi ještě 4 vyšlé v ČR zbývají... ale to nebude problém, já to vždycky přečtu na jeden zátah skoro, protože musím vědět, kdo je ten vrah a víc jak 2 dny bych to nevědění nevydržela :D :)

REPLY

Tak zaprvé musím pochválit písmo blogu - skvěle se to čte a vypadá to dobře :)

Koncert ti závidím, miluji koncertové atmosféry a James je skvělý :)
Já osobně termály moc nemusím, mě to tam prostě nebaví.. ale například moje teta je zbožnuje, hrozně často taky jezdí na Slovensko :)
Já čtu stále knihy do školy, takže ti bohužel nic nedoporučím a můžu ti jen tiše závidět, že jsi v téhle skvělé fázi prázdnin, kdy můžeš číst, co chceš:)

REPLY

To zní jako velmi akční prázdniny:) Já si je taky tak nějak podobně "plně" představovala, ale teď mám najednou pocit, že nevím, co dělat... nějak mi totiž nevyšly brigády.. Tak proto doufám a přeji ti, ať ti to vyjde tak skvěle jak si to představuješ:)

No, každopádně jsi mě inspirovala k tomu, ať si skočím do knihovny pro nějakou pohodovější četbu, protože během semestru ostudně nečtu vůbec nic krom skript:(

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates