středa 20. srpna 2014

Není to přímo aktuální. I tak se o tom zmíním. 
Budou to již 3 týdny, kdy jsem navštívila Prahu...  žádný Petřín, Černý most, Mekáč, Václavák.... NE. Od jara jsem měla koupené lístky na britského zpěváka JAMESE ARTHURA. A konečně nadešel vytoužený den D.

Dost jsem se před i po koncertě setkávala s tím, že mnozí lidí neví, kdo to je. Celkem mě to překvapilo. Když nic jiného, tak ho proslavil cover písně Impossible, od zpěvačky Shontelle, který jím byl v rádiu odzpíván nespočetněkrát.
Vítěz britského X - factoru z roku 2012 Prahu poctil svou návštěvu už po několikáté. Dřívější koncerty jsem prošvihla. Dokonce jsem ani netušila, že tu měl dřív vystupovat. Dozvěděla jsem se to pokaždé až po odehrání koncertu. Neskutečně mě to mrzelo. Ale i tak se mé plesající srdce dočkalo. Spatřila jsem ho. NAŽIVO.
Bylo to fenomenální. Drze si troufám tvrdit, že dosud pro mě nejlepší hudební zážitek. Zahrál "jeho" nejznámější (výše zmíněný song). Ale též celou řadu dalších, na které jsme s nadšením čekali. Get down, Recovery, New tattoo atd.:)))


zdroj obrázku: http://i-klik.cz/novinky/bozsky-james-arthur-se-vraci-do-prahy-3-srpna/

Nejvíce mě na něm fascinovaly oči, které jsem si pořád a stále prohlížela na různých fotografiích a plakátech. Tajně jsem doufala, jak přijde a jeho pohled mě odzbrojí. A on přišel. Ale se slunečními brýlemi na nose. Myslela jsem, že to se mnou sekne. I tak jsem si celý večer užívala. Modlila se, aby brýle odhodil. Stalo se. Ten jeho kukuč jsem viděla a stálo to za to. Aaaaach.
Je to opravdu osobnost. Charismatický, nádherný, vysoký, s talentem od Boha. 

Pro ty, kteří nevěděli, nebo neměli možnost dorazit, alespoň jedno video jsem natočila.


Nezapomenutelný zážitek, na který budu vždy s láskou vzpomínat. O to víc se těším na další koncerty. V budoucnu, pokud vše klapne, by to měly být One republic na podzim, a Katy Perry po novém roce :) juhu. Co vy? Plánujete nějaký koncert? Sem dolů házejte tipy a odkazy:) a spoustě koncertech jsem se ani nedozvěděla jinak, než přes známé.4 komentářů

No, musím se přiznat, že ho taky neznám:) Je fajn, že sis ten koncert tak užila a snad si stejně užiješ i ty následující!:)

REPLY

Ahoj, založila jsem si nový blog a na ten starý už nebudu vůbec psát. Takže pokud budeš mít zájem o novou adresu, napiš mi email/FB ... a ja ti ji napíšu :))

REPLY

Ten ročník x -factoru UK jsem sledovala, ale nijak mi nepřišel skvělej- abych byla upřímná :D Každopádně Impossible zazpíval fakt úžasně a tím si mě trošku získal :D Když ho hrajou v rádiu, tak mě to nevadí, ráda si jeho písničky poslechnu, ale nevyhledávám ho a na playlistu v iPodu ho také nemám. Ale určitě je dobrej zpěvák a chápu, že pro fanynku jako tebe to musel být super zážitek a jsem moc ráda, že se ti to líbilo a tak moc sis to užila! :)

REPLY

páni, ani jsem nevěděla, že byl v Praze :) musel to být fakt parádní zážitek :))

ani bych nevěděla, že tu One Republic budou znova, to je parádní zpráva :))

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates