neděle 9. listopadu 2014

Jsem totálně naladěná na podzimní notu. A tento Tag se k tomu parádně hodí. Díky Slečně Pé za inspiraci. 

Co se ti na podzimu líbí ?
Líbí se mi to, že se mohu zahrabat do postele klidně na celé odpoledne a nikdo mě nemůže vyhnat (to platí bohužel jen pro víkend). Počasí i nálada k tomu úplně svádí. Líbí se mi, že mohu mít neustále plný hrnek horkého nápoje, v ruce knihu. Nejradši bych tak trávila každou volnou chvilku. Jen kdyby bylo více času.... Miluju ty procházky, tentokrát si užívám Pražské scenérie města. Musím se říct, jak mě překvapilo, že i takové velkoměsto má na podzim co nabídnout, je na co se dívat a co obdivovat.... Sednout si jen tak v pošmurném podzimním odpoledni do kavárny a dívat se procházející davy a představovat si, co prožívají a kam spěchají. To mě fascinuje... to mě baví a jen tak nepřestane.
Čaj, káva nebo horká čokoláda?
Jak kdy. Doma jsem rozmazlená a nedám dopustit na nejskvělejší horký hrnek kávy Tchiba přímo z kávovaru. Na koleji dávám přednost čaji.:)

Jaká je tvá nejoblíbenější podzimní vzpomínka?
Každá vzpomínka na minulost se váže k dětství a lidem, kteří tu už nejsou. Neustále myslím na svou babičku, a co vše jsme spolu zažily, když jsem byla malá.... nezáleží na ročním období, pokaždé, každý rok, každý den mám na co vzpomínat....
Oblíbená podzimní činnost?
Relax, válení, čtení, dohánění restů v podobě seriálů a filmů, které jsem doposud nestihla shlédnout, pěkně v pelechu s horkým nápojem, čtení beletrie (měla bych číst odborné, ale kdo na to má neustále čas :D). Sportování venku se sice ani teď úplně nedá zavrhnout, a ani nechci, ale přeci jen mám teď radši plavání a saunování.
Oblíbený podzimní kousek ze tvého šatníku?
Džíny, teplný svetr, kruhová šála a pořádné teplé válenky, nebo šaty a punčochy...
Oblíbená podzimní barva?
Miluju přírodní barvy - hnědá, vínová, hořčicová (tento víkend vládnou hořčicové kalhoty a šála a pořádný teplý hnědý rolák)
Jaký je tvůj oblíbený horor/halloween film?
Tak tady si nebudeme úplně rozumět. Já a horory, to nejde moc dohromady. :D Radši si pustím pořádnou veselou komedii, a zaženu tím chmury a stresy ze školy a studeného počasí... 
Které knihy si chceš během podzimu přečíst?
Momentálně čtu knihu Do temnoty od Pavla Stehlíka (zpověď vojáka z Afghánistánu), a rozečtené mám také Prázdné místo od J.K. Rowling. Je toho více, ale mému času bohužel vládne četba do školy... 
Oblíbená podzimní TV show?
Oblíbená show mě nenapadá. Ale na seriál si najdu čas vždy. V poslední době jsme si s přítelem oblíbili seriál Vikings. Má to zatím pouze dvě série, nyní je pauza. Na další sérii si musíme počat do nového roku. Ale stojí to za to. Nejspíše to nemá s podzimem nic moc společného, ale za poslední dobu jeden z nej seriálů, co sleduji :)
Která písnička tě zaručeně dostane do podzimní nálady?
Nevím přesně, jak si definovat podzimní náladu, ale momentálně mému srdci vládnou všechny songy od americké houslistky Lindsey Stirling. Před pár týdny jsem v Praze absolvovala její naprosto famózní koncert. Celou dobu jsem měla husí kůži a užívala si každý tón a okamžik večera... <3

3 komentářů

Ten podzimní tag se mi moc líbí. Podzim je moje nejoblíbenější roční období - čaj, svetr, šála, svíčky... ty barvy, stromy, procházky..
Jinak moje spolubydlící byla taky na Lindsey a už 2 týdny nemluví o ničem jiném :) Taky byla tak nadšená! :)

REPLY

Pěkný podzimní tag:)Lindsey Stirling je dobrá,ale pro mně je nej houslista David Garrett:)

REPLY

jůů pěkné :) při čtení odpovědi na první otázku jsem si tě úplně představila :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates