středa 24. prosince 2014


Vánoce jsou svátky klidu, míru, pohody. Kéž by to tak platilo po celou dobu i před svátky. Posledních pár týdnů mi připadalo spíše plné stresu, nervů. Hektické až do konce. Doufám, že se to dnes změní a prolomí k lepšímu. I když je táta nemocný, a na náladě nikoho to nepřidává. Věřím ve Vánoce. Věřím v to, že na štědrý večer budeme všichni sedět pospolu, pít, jíst, hodovat, a radovat se jeden z druhého. Budeme šťastní a veškerý stres a nervy opadnou. Tátovi se do večera uleví, a všichni budeme spokojení. Nálada se vyhoupne do výšin každého z nás.:)
Sice se stres zítra vrátí. Vím to. Třeba ten ze školy a zkoušek. Ale pro dnešek vypínám nervové tlačítko. Chci si dnešek pamatovat jako ten kouzelný den a večer plný splněných přání mých a především mých blízkých.Vám všem přeji Krásné a nezapomenutelné Vánoce plné lásky s milovanou rodinou. A především zdraví teď i v nadcházejícím roce. Protože letošek mi ukázal, jak je zdraví vrtkavé, a dokáže změnit i každodenní rutinu. Ale o tom už tu padlo mnoho slov. Dnešek je jen o tom dobrém, krásném a veselém. :) 

Ještě se ozvu před koncem roku. Ale nyní hurááá na pohádky, cukroví, kapra, salát a další neskutečné laskominy, tolik dobré, ale testující můj žaludek.:) Přenádherný večer přeje Vaše
3 komentářů

Přeji krásné a naprosto pohodové Vánoce!!! <3

REPLY

Ano, Štědrý večer musí být ten kouzelný :) snad u vás proběhl tak, jak měl :)

REPLY

doufám, že sis ten štědrý den a hlavně večer užila, tak jak si chtěla :) s taťkou se to určitě vylepší, a zase bude fit :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates