neděle 8. února 2015

Včera byl den mnoha blogerek se jménem Veronika, Řadím se k nim já i moje nejmilejší Gooverka. My jsme si den náramně užily. Oslavily jsme to doma, s nejbližšími, ale především spolu. 
A co by to bylo za svátek bez pořádného přání.
Proto nám všem Veronikám, Verunkám, Verunč, Veroničkám a Nikám přeji jen to nejlepší, zdraví celého těla, které se mě osobně už delší dobu nedostává, spoustu lásky, úspěchů ať už ve škole, tak v mnoha dalších směrech. Ať jsme šťastny a milovány. Doufám, že jste si dámy tento den parádně užily a budete na něj vzpomínat, tak jako já :) 

Po delší době jsem dnes konečně vytáhla Nikon a udělala pár fotek. :) Květiny, květiny. Všude po pokoji. Miluju je, a mohla bych se jimi kochat od rána do večera.
Velké překvapení. S maminkou jsme byly na vejletě v Praze. Zbožňuji jednorožce. Tohoto jsme náhodou objevily. Ale nekoupily. Jaké překvapení, když jsem tohoto krasavce včera rozbalila. Maminka se pro něj vrátila a tím mě neskutečně překvapila. Děkuju. Je dokonalej.

Hlavním dárkem pro mě byly produkty z Lush, které jsem si sama vybrala. Obchod najdete v Praze v Palladiu. Jedná se o masku a peeling (táta tomu říká peečing). Už jsem zkoušela masku a na poprvé super. Brzy udělám recenzi a napíšu Vám o tom daleko více.:)

1 komentářů:

Veru opožděně všechno nejlepší k svátku a a jednorožec je super!:)
A od té doby co jsme si koupila svůj první Shampoo Bar tak ,mám furt nutkání tam, chodit a vymýšlet co bych si ještě pořídila:)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates