pátek 13. února 2015

Už nějakou dobu mám doma masku od značky Freeman. Jedná se o pleťovou detoxifikační masku. Je obohacena extraktem z jahod, bambuckým a kakovým máslem. Vhodná především pro T-zónu obličeje, normální a suchou pleť.

Podle etikety pleť vypíná, minimalizuje vzhled velkých pórů. Obsahuje přírodní rostlinné ingredience pro váš lepší pocit a krásu. Já mám svou pleť normální, v zimě trošku vysušenou. Řekla bych, že tato maska se hodí přesně na můj typ pleti. I vůně, kterou skrývá, je pro mě ideální. Jen ochutnat. Naprosto by mi vyhovovala. JENŽE...

Pokaždé, když si masku nanesu, je vše v pořádku. Krásně voní, vypíná pleť. Chladí. Člověk se jen těžko ubrání neolíznout se a neochutnat byť jen sebemenší kousek. Po zhruba 2 minutách mě začnou pálit oči. Nevím proč. Masku nanáším opravdu jen na obličej, vyjma očí a rtů. Ani to nedávám do těsné oční blízkosti. Stejně mě oči pálí. Pokaždé. Už jsem ji zkoušela x krát. Nikdy mi na obličeji dlouho nevydrží. Nechápu to.

Tudíž, tuto masku už za mě ne. Nevím, jestli je to opravdu jen záležitostí mých očí. Věřím, že řadě z vás to žádné problémy nedělá a projevit se nemusí. Ale já osobně už po této v drogerii nesáhnu. 
Opravdu se to nedá vydržet a po chvilce ji  musím z obličeje smýt.
Je to škoda. Vyhovovala by mi po mnoha stránkách. Ale kvůli tomuto zásadnímu zádrhelu už ne děkuju.

Stalo se vám to taky? I třeba s jiným výrobkem? Budu ráda za vaše tipy, ať vím, čemu se třeba také vyhnout. :)
11 komentářů

Nakoľko mám skôr mastnu pleť tak to nieje nič pre mňa O.o

REPLY
Tento komentář byl odstraněn autorem.

Dřív se mi to stávalo s mary kay. když mě nalíčily, do patnácti minut jsem brečela a přešlo to až tak půl dne po odlíčení. nějakým zázrakem to ale přešlo. Poslední asi tři měsíce už mi to problém nedělá. Nevím, co se změnilo, možná jejich složení. Ale prostě v kosmetice je hromada sajrajtů a chemie a proto si masky na obličej dávám už jen čerstvé, nedrogerkové. :)

REPLY

Abych byla upřímná, tak já pleťové masky nepoužívám a nejsem jejich fanynka... Kdysi dávno jsem měla nějakou okurkovou, průhlednou, slupovací a byla OK... ale já používám kosmetiku z lékárny :)
A jestli tě štípou oči, tak to bude asi nějakou chemickou přísadou v té masce, která se třeba "vypařuje" a dostane se ti do očí? Není v tom nějaký alkohol nebo něco takového? (já fakt nevím, jen mě to napadlo, protože ve 14 letech se mi to takhle stávalo s Clean&Clear a v tom byl nějaký druh alkoholu. Byla jsem blbá, trvalo mi asi rok, než jsem přešla na kosmetiku z lékárny... :( ) Možná bych zkusila nějakou přírodní masku ("vyrobit" sama nebo třeba nějaká Bio-kosmetika, Lush...)

REPLY

Jéééžiš, teď jsem si přečetla tvůj příspěvek o Lush- takže víš a znáš! :)

REPLY

Od Freemana mám jednu z těhle řad masek - mrtvé moře. Mám ji hodně ráda, protože chladí a je k pokožce vcelku šetrná. Navíc miluji vůni kosmetiky z mrtvého moře :-D. Oči mě po ní nikdy nepálily. Jednou jsem však zkoušela okurkovou masku - taky z téhle řady od stejného výrobce, a to se musím přiznat že mě očka trošku svědily... ale fakt jen trošku, ani to skoro nebylo poznat. Takže se nedivím, že tě po tom pálily oči. Hold pořád je to chemie... nejlepší je udělat s masku z nakrájených okurků, jak to dělávaly naše maminky nebo babičky :-)

REPLY

Já mám od Freeman a i když ji používám jednou za uherský rok tak jsme sní hrozně spokojená:) Podobnou reakci jsme měla ale na něco od Mary Kay. Ani nevím čím to bylo.

REPLY

Místo z designu je už napsané v dolní části článku malým písmem:) Jinak podle mě se ten problém s koncem pozadí řeší tím, že když jsi v šabloně - pozadí - tak pod "zarovnání" a "uspořádání" (mám mozaika, ale msylím, že v tom to není) je "posunovat se stránkou" a to nemám zatržené a myslím, že nikde ten problém pak nemám.. zkus, jestli ti to bude fungovat ;)

REPLY

Děkuju za komentář! Snad už bude brzy to opravdové jaro a bude možnost jít běhat a sportovat ven! :)
A je super, že se ti písnička líbí. Já taky hlasovala teď poprvé :D
http://ocko.tv/charts/ocko-chart-22bcd2c4.html (normálně klikneš vedle na obrázek "Hlasovat") nebo tak něco :D

REPLY

Tyjo, to je zvláštní :O ale je pravda, že oči jsou prostě na takovéto výrobky vždy nejnáchylnější..
Ale teda vonět musí krásně! :)

REPLY

Nevím, ještě jsem žádný z těchto výrobků nezkoušela ale určo někdy bych chtěla..

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates