středa 11. února 2015

V předminulém článku jsem ukázala fotky dvou mých nových produktů na pleť.
Konečně jsem měla to štěstí a čas, a navštívila jsem tolik opěvovaný obchod Lush v OC Palladiu v Praze. A musím říct, že návštěva stála za to. Naprosto mě to tam nadchlo a vůně, které se tam mísily, byly božské a opojné.


Už delší dobu jsem četla o nejrůznějších produktech, které mají. Mnoho z Vás je chválilo. Nemohla jsem si pomoct. Musela jsem obchod vidět na vlastní oči.
LUSH je mezinárodní, čerstvá, svěží, ručně vyráběná kosmetika, jak pro ženy, tak i pro muže. Pyšní se označením - netestováno na zvířatech a dalšími tituly jako např. 100% vegetariánská, 82%* veganská, 68%* bez konzervantů, 37% bez obalů. 
Každý vegan, vegetarián, kdo se staví proti týrání zvířat, by měl mít zaručeno, že tyto výrobky jsou vhodné právě pro něj. Ale samozřejmě pro každého z nás.

Obchod se prozatím nachází pouze na dvou místech v Praze. Jako kamenná prodejna není dostupný všem, a proto nabízí i nakupování na e-shopu. 

Jasně, přiznávám, ceny jsou nad můj rámec kosmetiky, produktů a věcí, které člověk pro své zkrášlení užívá. Ale proč si čas od času neudělat aspoň malou radost.
Nakonec jsem odešla s dvěma produkty, které bych Vám teď ráda blíže představila.:)
OCEAN SALT = PEELING NA OBLIČEJ 

Peeling na obličej s mořskou solí a citrusy pro bezchybný obličej. Bio limety, grapfruitová a citronová šťáva s avokádovým máslem na pročištění pleti. Odstraňuje staré kožní buňky. Pleť zůstane hydratovaná a pružná. Dá se užít na pleť i tělo.


Peeling jsem vyzkoušela zatím pouze jednou, ale už po prvním užití jsem pocítila, jak je pleť hladší a jemnější. Hlavně nenechávejte peeling na obličeji moc dlouho. Po delší době začne pálit.
Nejlepší je pleť namočit, nebo užít přímo ve sprše. Obličej peelingem řádně promasírovat a poté hned smýt. Kdo by nechtěl mít pleť krásnou jako dětskou prdelku :) :DMASK OF MAGNAMINTY = MASKA NA OBLIČEJ I TĚLO

Peprmintová maska pro krásný vzhled. Mleté fazolky aduki a papulková semena odstraní odumřelé buňky staré kůže a silice z máty peprné vydrhne pleť do nádherné svěžesti. Kombinace kaolinu, bentonitového gelu, mastku a rostlinného glycerinu usnadňuje nanášení bez podrážení citlivé pleti. Vhodná jak na obličej, tak na celé tělo.
Masku jsem měla na sobě již třikrát. Pokaždé mě po chvíli začne obličej trochu pálit. Ale především to skvěle chladí. Máta působí a je to znát. Pleť mi po každém užití přijde jemnější a svěží. Maska je hutná. Stačí opravdu nanést málo. Záleží na každém, kolik množství na obličeji snese :) Já dávám dvě tenké vrstvy. Nepřeháním to. Přeci jen chci, aby mi to za tu cenu vydrželo co nejdéle..


Těším se, až v budoucnu vyzkouším další produkty z Lush. Používáte něco právě z tohoto obchodu? Budu ráda za každé tipy :) 
4 komentářů

Já jsme hrozná, ale já na obličeji neměla masku ani nepamatuji. Celkově ho dost zanedbávám.

Zaujala mě ta druhá, i když docela se bojím co by mi to udělalo s obličejem protože mi v posední době přijde, že ať už se namažu jakýmkoliv krémem tak mě pálí:-/

REPLY

Áaa, můj oblíbený Lush :-)... já teda z Lushe hodně beru šapmony - především Rehab a kondiš American Cream... Už jsem měla ale jedou pořízený i medíkový šampon od Lushe. Svoje vlasy si hodně hýčkám. Obvykle mi od nich šampony vydrží něco přes půl roku, což je myslím si uplně super. Stačí troška a hned to pění :-)

S maskama od nich moc zkušenosti nemám, určitě to však do budoucna napravím :-)

REPLY

Nemůžu si pomoct ale když jdu kolem obchodu LUSH v Palladiu, děsně to kolem obchodu divně páchne i když vím že spousta lidí má Lush ráda. Rozhodně bych ale také chtěla něco zkusit.

REPLY

Já už taky budu muset konečně něco od Lush vyzkoušet :) Při příští návštěvě Prahy tam asi zavítám :)
http://keepupwithstyle.blogspot.cz

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates