sobota 7. března 2015

Nevím, jak nejlépe vyjádřit své nynější pocity. Jsou to tak čerstvé, otevřené rány, bolavé srdce. Pronikavý, neskutečný pocit. Ještě si to všechno ani nepřipouštím.

Stačí okamžik, chvilka, mžik a vše je pryč. Vše se obrátí. Celý život se člověku přetočí.

Někdy je těžké vyjádřit přesně to, co člověk cítí, pokud sám neví. Nevyzná se v tom, co zrovna prožívá. Těžké popsat a zároveň neskonalá chuť to ze sebe vysypat. Zbavit se té tíhy, které tíží to neskonale zahlcené srdce.

Chtěla bych mít tu upírskou moc. Chtěla bych umět vypnout emoce a nevnímat všechny ty špatné myšlenky. Být jen sama sebou bez veškeré bolesti, bez veškeré lítosti. Kéž bychom tohle uměli ... člověk by se s mnoha věcmi daleko lépe vypořádal....

Všechno je tak nové, čerstvé, aktuální. Nemám, jak bych to lépe vysvětlila. Aspoň prozatím ne. Snad v budoucnu.Jedno je jisté. Běh mě momentálně dělá dobře. Dokážu se odreagovat, odehnat zlé myšlenky, uvolnit napětí, zbavit na chvilku bolesti, vypotit stres a na chvíli mě přenést přes zlomené srdce k endorfinům, smířlivější náladě, aspoň na ten nepatrný okamžik při běhu.... víc teď nechci a ani nedokážu. 


6 komentářů

Achjo Verunko, je mi jasné, že teď ti nijak nepomůžu, protože na tohle pomůže jediná věc - čas.. Ten vždy hojí jakékoli rány, i když mozná že ne zcela, jizvy nám vždy zůstanou.. ale i ty jsou důležité pro život, díky nim se učíme :)
K té upíří vlastnosti - tak trochu ji ovládám i když mi to občas ujede.. Dokážu všechny emoce potlačit, ale pak přijde chvilka, kdy už se nedokáží skovávat a pak je to ještě 2x horší :( a já dělam všechny možné kraviny - naštěstí jsem se ještě nedopracovala k masakru lidí ;)
A nakonec ti řeknu jeden citát, který mi strašně pomáhá: Mysli na to, jak šťastná budeš s tím pravým, když už s tím nepravým jsi byla nad hranicemi štěstí! :)) :*

REPLY

Všechno zlý je k něčemu dobrý :-* Až ty nejhorší pocity přejdou, zůstanou jen vzpomínky a ty díky tomu budeš silnější než kdy dřív :-*

REPLY

Vím, že napsat, že všechno bude dobré, je pitomá fráze. Ale ono bude! Čas všechny rány zahojí! Dělej teď všechno, co tě baví- běhej, buď s kamarády, klidně i plakej a třískej věcma v pokoji... Ono ti to pomůže!
Hlavu vzhůru! Jsi silná žena a teď budeš ještě silnější! :-*

REPLY

Mrzí mě to. Držím palce, ať se s tím co nejlépe zvládneš vyrovnat!

REPLY

Ale nééé, to mě mrzí. :( Vážně! :/ Doufám, že to všechno brzy přebolí.

REPLY

Veru, přeji hlavně hodně sil ať všechno překonáš. I když ti to teď nepřijde, zase bude dobře!

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates