čtvrtek 6. srpna 2015

Kdo ví,  a kdo si pamatuje, před nějakou dobou jsem zveřejnila článek o tom, co mám za sebou, ale především o tom, co mě v létě čeká (snad nemine)! Nyní v bodech sepíšu, co se mi splnilo, a naopak, co je jinak, objevilo se a převrátilo mi plány, myšlenky, názory, z čeho jsem vykolejená. Jednoduše, co mě potkalo od posledního psaní...

zdroj: http://geniusquotes.org

  • Na konci června jsem sjela Vltavu přes Český Krumlov na raftech, bylo to skvělé, bláznivé, veselé, se spoustou zábavy a alkoholu. Poté přišlo nachlazení a antibiotika, ale nelituji, jela bych hned znova.
  • Brigáda = to je to, co mě poslední týdny vystihuje nejvíce. Stres, spánek, práce, málo spánku, hodně práce, i tak nelituji jediného dne. Úžasná parta lidí, kterou mám ráda a nevyměnila bych.
  • Žádná párty, drinky, alkohol = mrzí mě, že jsem dosud pořádně neoslavila narozeniny mé i mojí kamarádky, konec prvního roku v Praze, konec zkoušek ani další okamžiky, které by bylo potřeba pořádně zapít a prolít. Doufám, že ta pořádná letní akce mě teprve čeká...
  • Láska? = něco se změnilo, něco je jinak a to je konkrétní jedinec, který mi vstoupil do života tak rychle a nečekaně. Je to lavina, je to chaos a zmatek v hlavě, v srdci jeho i mém. Ale už v tom vlaku jsme a nejde jen tak vystoupit. Zažíváme spolu nádherné chvilky, ale také krušné, jaké bych radši vynechala. Bez nich to ale nejde. I tak věřím, že máme šanci. Nechci to zakřiknout. Nechávám to plynout, čas ukáže a prokáže, zda je to správné nebo... časem snad řeknu víc... zatím je moc brzy. 
  • Amsterodam = blíží se mých úžasných 14 dní volna z práce, kterých se nemohu dočkat. Ale co víc, za dveřmi stojí dovolená v podobě vysněné cesty směr Amsterodam. Loni to nevyšlo. Letošní rok je jiný. Odjezd je nevyhnutelný, zato hodně očekávaný v našich srdcích vymodlený. Bude to bomba letošního léta, snad... (pak přijde článek a fotky). 
  • Blíží se škola, diplomka, nové začátky, zážitky, očekávání, ale i možná zklamání. Mám strach, ale zároveň je tu nová životní etapa. Z jedné jsem vykročila sama, do nové vstupuji ve dvou. Plná nadějí, očekávání (strachem ze zklamání a nezdaru), ale silnější a ruku v ruce... nebojím se, nesmím, odolám a vše zvládnu. Tak jako vždy. 


Jaké jsou Vaše dosavadní zážitky a letní okamžiky? Doufám, že si vše užíváte naplno, velkými doušky, do všeho jdete naplno s velkým životním elánem a nadšením. Ať máte na co vzpomínat. Ať nemůžete litovat jediného promrhaného okamžiku :) to Vám přeju. Snad se opět brzy ozvu,  zdraví Vaše.... 
2 komentářů

Bouřlivé prázdniny, bouřlivé období:) Působí to, že žiješ naplno, tak ať jsi i nadále šťastná!:)

REPLY

Víš jak to mám s láskou, takže přeji, aby vše vyšlo podle tvých představ :*

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates