čtvrtek 24. prosince 2015

Neustále jsem se uklidňovala, jak je dost času. A najednou to uteklo, ani nevím jak. Štědrý den nastal. Vůbec mi to nepřijde, že by to byl rok. Letošek utekl asi nejrychleji v mém životě. Možná je to tím, že přišlo mnoho změn a šoků. Proto jsem to chtěla rychle zahnat. Vše jsem prožívala dvojnásobně. A snažila se jít kupředu a uteklo to neskutečně. 
Rok 2015 pro mě byl neskutečně zatěžkávací, co se týče vztahů a emocí. Řekla bych, že jsem se s ním nakonec vypořádala, jak se dalo. Rok 2016 bude náročnější, co se týče školy, nervů, stresu a doufám, že to je jediná věc, se kterou se budu muset v novém roce poprat.

Nikdy nevíme, co nám další rok nachystá. Co má naplánováno a kterým směrem nás odvane. I tak věřím, že bude lepší než předchozí. Pokaždé se tím uklidňuji. Ale nyní to opravdu v hloubi srdce i duše cítím. 2015 nebyl jednoduchý, pro mě určitě ne. A proto Vám všem přeji především zdravý rok, plný lásky, pohody, štěstí a radosti v životě. Užívejte každý nový den, nenechejte se nikým a ničím rozhodit. Žijte naplno, sdílejte lásku a zážitky s těmi nejbližšími. Mějte se rádi. Bojujte za sebe, bojujete za to, co chcete a nenechte nikoho, aby vás v něčem omezoval. Aby vás srážel na kolena. Buďte vždy sami sebou. Ať půjde o cokoliv. 

Jednoduše, buďte šťastni. :) 


Tenhle song asi dokáže říct ze srdce vše za mě:-*


To vše a mnohem více vám přeje

2 komentářů

Veru, přeji ty nejkrásnější Vánoce. Abys je strávila se všemi které miluješ a příští rok bude určitě mnohem, mnohem lepší!!

REPLY

Tak ať ten příští rok je opravdu pro Tebe lepší než ten letošní!:)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates