pátek 12. října 2018Výhled na Vyšehrad. Fotku jsem pořídila během jednoho ze zmíněných kurzů (v bodě 7).
1. Koupili jsme si novou pračku. Pere sama, úžasně, a po doprání mi zahraje písničku. :)

2.  Minulou neděli jsme si s mamkou udělali odpolední dámskou jízdu v Praze, a obě jsme byly z celého dne nadšené.

3. Kamarádka se mi konečně vrátila z Ameriky plná zážitků, a dovezla mi krásné dárečky, ale hlavně sebe.

4. Začínám pomalu ale jistě kupovat dárky k Vánocům. Líbí se mi, že si to letos promýšlím a nekupuju každou blbost, ale jen to, co vím, že blízcí chtějí.

5. Konečně jsem znovu začala doma cvičit, a hned se cítím o dost lépe. Navíc jsem najela na Cukrefree stravu (i když občas ulítnu na jablku, nebo burákovém máslu apod.), ale jinak se snažím stravu držet a daří se mi. A moje tělo mi je vděčné a není nafouklé.

6. Přítel mi za první výplatu daroval letenky do Barcelony. ♥ 5. 

7. Snažím se neustále vzdělávat a chodím v Praze na různé kurzy. Naposledy to byl grafický kurz, Kurz první pomoci, nebo Floristický kurz.
A co vám udělalo v poslední době radost? 


2 komentářů

Dneska jsem byla u kamarádky a viděly jsme se po hroooozně dlouhé době. V červnu byla ve Francii a dovezla mi z toho dárečky, udělala mi tím hroznou radost vzhledem k tomu, že se moc nevídáme :) A taky jsem myslela, že jsem ztratila svoji oblíbenou flašku (že jsem ji nechala ve vlaku), ale naštěstí jsem ji nechala u té kamarádky :) Pak určitě nesmím zapomenout, že od pondělí mi začíná nová brigáda - ve zdravé výživě O:) Moc se těším! A ještě minulá neděle s přítelem ♥ Výlet do HK a do zooparku :)

WantBeFitM

REPLY

To je super, že ti tolik věcí udělalo radost, úplně jsem se při čtení článku usmívala :) Mně poslední dobou největší radost udělala mikina a plátěná taška od mojí oblíbenkyně Dewii :)

Another Dominika

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates