středa 31. října 2018Ráda zkouším zajímavé produkty, a ještě navíc, když se dohromady spojuje funkčnost a design. A proto jsem neodolala, a oslovila web s názvem drevovoni.cz.

Na eshopu najdete inspiraci na lžíce na boty, které mohou být skvělým pomocníkem u vás doma, ale i vhodným dárkem třeba k Vánocům, které se už blíží.


Lžíce v sobě kombinují přírodu i technologie v jediném produktu. Jsou vyráběny z kvalitních dřevin. Každá jednotlivá je složená ze sedmi vrstev, aby zajistila dostatečnou pevnost a odolnost při obouvání. Jsou lakované a opravdu příjemné a hladké na dotek. Dřevo navíc hřeje a voní a dodává nevšední pocit při obouvání. Což mohu potvrdit. Opravdu, když si ke své lžíci přičichnu, je krásně cítit dřevem. 

Výhodou je otvor v horní části, takže mohu svou lžíci v chodbě bez problému zavěsit na háček. Pomáhá mi v tom i kožený řemínek, který je jen přivázaný, takže ho můžu i sundat.

Já jsem si vybrala dřevěnou lžíci vyrobenou z exotické dřeviny OVANGKOL. Líbí se mi tmavé provedení, lehkost, pružnost, ale i lesk materiálu. Lžíce je perfektní. Jednoduše si s ní nazuju boty, protože skvěle padne do ruky, a neklouže mi z ní. Navíc voní a skvěle vypadá. Ten design mě uchvátil na první pohled. Nevěřila jsem, že i zdánlivě obyčejná věc do domácnosti se dá vyrobit tak, aby mě designově zaujala. 


OVANGKOL
exotický strom původně z Afriky se nachází v deštných pralesech, který dorůstá výšky až 45 metrů. Vyrábí se z něj i kytary a luky. 


Pro mě to byla #spolupráce a jsem za ní opravdu ráda. :) Sama jsem eshop oslovila a dočkala se milé a kladné odpovědi.
Lžíce přišla takto podélně zabalená. Vezla jsem ji do Prahy v tašce, a bála jsem se, aby se nezlomila. Zbytečné obavy. Je opravdu pevná :) Firma funguje přes měsíc a za tu dobu už vám stihla nabídnout sedm produktů. Ale to není zdaleka vše, už brzy se můžete těšit na další druhy a provedení.
Sami mrkněte na web www.drevovoni.cz a nechte se zlákat nejen vůní a designem, ale i funkčností.


Přítel si mi doma stěžoval, že má problémy se ráno obouvat do společenských bot, a jsem ráda, že jsem mu pomohla tento problém vyřešit. Oba si teď libujeme a obouvání ráno i během dne je pro nás záležitost pár sekund.


Za sebe i za přítele lžíci doporučuju všemi deseti. 
8 komentářů

Jéé tak dřevěná lžíce by se mi líbila, né jak ty plastové co máme doma. :) Super článek.

REPLY

Naty Dušková:
Díky moc :) jo mě teda vyhovuje, i víc jak plastová, co je u rodičů, už jsem si na tuhle zvykla :) je super.

REPLY

Páni to jsou krásné výrobky!:) A hlavně lžíce nejsou z plastu, ale dřeva!:)

REPLY

Kubi:
to jsem ráda, že se líbí :)

REPLY

Takovou kvalitní a pěkně provedenou lžíci vidím jako perfektní dárek na Vánoce třeba pro dědečka nebo taťku :) Je fakt parádní, díky za tip! :)
Elle about everything

REPLY

Elle about everything:
to jsem ráááda, že jsem někomu dala tip na dárek :) to mě těší moc.

REPLY

Tak to je od nich velmi milé, že Ti kladně odpověděli na nabídku spolupráce :) Gif pro zpestření je skvělý! Sama jsem to také u jednoho článku použila :)

WantBeFitM

REPLY

Michaela Šislerová:
od ty doby, co sdilim fotky na google, a vse si tam ukladam, tak mi nabizi takove super GIFy :D :) a prijde mi to super. diky :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates