úterý 23. října 2018

Nevím jak vy, ale já už věřím, že se neoteplí. Už jsem dokonce uklidila letní věci v šatníku a boty do krabice, aby mi v té malé garsonce nepřekážely. Svůj šatník jsem zazimovala a připravila ho na zimní sezónu. Nedokážu (i podle toho, jaké bylo léto) odhadnout, jaká zima nás čeká, ale raději bych se připravila na opravdu chladné dny a noci.

Sice mám v zásobě nějaký ten kabát, ale i tak přemýšlím, že bych si pořídila pořádnou teplou bundu, která mě zahřeje. Velkou inspiraci jsem našla třeba na eshopu MANZARA, kde si vybere snad každá z nás. Mrkněte sami a nechte se inspirovat se mnou.

V nabídce jsou třeby zimní bundy dámské. Web mi přijde opravdu přehledný a člověk si snadno vyhledá, co potřebuje, z různých kategorií. A ocením i výběr spousta tipů, délek a barev. Ceny jsou navíc více než přijatelné, co myslíte?

Já jsem velká milovnice bund a kabátů s kapucí. Často zapomínám čepici doma, a tak je to velké plus, když vím, že si mohu v chladnu přes hlavu něco navléct a uši mi nenastydnou. :)V posledních letech jsem si oblíbila i parky, což vlastně není ani bunda, ani kabát ale něco mezi nimi. Myslím si, že je ideální hlavně na dny převážně podzimní. Nebo já se v tom vidím spíš v tomto počasí. Na opravdu tuhé zimy a mrazy už plánuju vytáhnout kabát. Už jsem si ho přivezla od rodičů a zatím neměla možnost na sebe vzít, za což jsem zatím vděčná. :)
Ať už nosíte cokoliv, mrkněte i sem na zimní bundy dámské, kde najdete i spoustu dalších kousků a doplňků do šatníku. A třeba tam vyberete i něco svému chlapskému protějšku. Vánoce se blíží, a já začínám pomalu hrotit dárky. Jsem možná napřed, ale chci být letos opravdu připravená. I tady na eshopu už jsem se inspirovala spoustou oblečení a doplňků, možná i sama pro sebe jako dárek :D ale člověk se někdy musí umět obdarovat a odměnit, třeba i jen tak. Doufám, že si to nemyslím jen já :D :)


Co vy? Preferujete kabát, bundu, nebo snad parku? Co nosíte nejvíce a v jakých barvách?


1 komentářů:

Jéé, ani jsem nevěděla, že se tomu říká parka, tak jsem zase o něco chytřejší :) Já zatím vždy měla zimní bundu ze Samu73, spíš takové sportovní, ale až bude třeba nové, ráda bych si koupila něco ve stylu parky, moc se mi tenhle styl líbí :) No a barvy bordo, tmavá zelená u mě vedou :)

WantBeFitM

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates