středa 17. října 2018

V sobotu 13.10 byla zahájena již devátá řada STARDANCE na ČT 1 prvním živým vysíláním a tanečními vystoupeními. A já jsem měla možnost se dostat do hlediště a užít si tu atmosféru live a vidět zákulisí téhle společenské události.

Zjistila jsem, že není tak snadné se tam dostat. Není možnost si lístky koupit. Dostávají se sem rodiny a blízci tanečníků, VIP osobnosti, pozvaní lidé, a nebo ti, kteří vyhrají lístky na sociální síti. Jiná cesta není...Jsem ráda, že jsem měla opět možnost vidět zákulisí další show, to, jak to vypadá za kamerami, jak vypadají prostory ve skutečnosti, a jaká obrovská práce a přípravy tomu předchází. Zahlédla jsem i spoustu osobností, herce, zpěváky a sportovce a užila si skvělý večer s kamarádkou a známými. Jsem vděčná za každou podobnou příležitost.
Už jsem měla možnost vidět zákulisí pořadu Partička a Show Jana Krause, ale tohle byla naprostá bomba, a předčilo to veškerá má očekávání.

Živé vysílání je tak silný a emotivní zážitek pro všechny. Jede se na první dobrou, a žádná jiná možnost a oprava zde není možná. Každý je nervózní a vše musí klapnout... nervy pracují všem, i nám divákům...

Vždy mě překvapí, jak je sál malý, oproti tomu, jak prostorné vše vypadá v televizi. Také mě zde semlelo horko, které bylo celkem nesnesitelné už od začátku, a co teprve na konci. Zadek mě bolel, protože se jelo bez přestávky, ale bylo to tak napínavé a plné energie, že celý večer utekl tak rychle...

Bylo skvělé to vidět naživo a druhý den to probírat s rodiči, kteří se koukali v televizi na gauči. Hodnotit a porovnávat zážitky, a vědět, že jsem toho viděla víc, a vím, i co probíhalo, než se začalo, nebo když se vypnuly kamery. Miluju takové akce, a jsem pak plná emocí a zážitků.

V sobotu mě to o to víc lákalo protančit večer a jít si taky užít tu úžasnou hudbu na parketu... tahle soutěž má tradici a bavila mě už před lety, a pořád má svoje kouzlo. Mohu každému jen doporučit, abyste se zašli někdy podívat na nějaké živé natáčení, prožít podobnou událost v hledišti a jít se podívat i do zákulisí. Má to prostě nenahraditelnou atmosféru, která se dá zažít jen live...6 komentářů

Tak to opravdu musel být parádní zážitek. O to více, že normální člověk se tam nemá šanci dostat :) Já jsem byla u nás teda jen na představení od Partičky a musím říct, že jsem od toho čekala trochu víc. Nepřišlo mi to tak super jako v televizi :)

WantBeFitM

REPLY
Tento komentář byl odstraněn autorem.

Musel to být opravdu skvělý zážitek a moc ti to přeju, že si mohla tu atmosféru zažít live :)

Another Dominika

REPLY

Wau, to musel byť skvelý zážitok! :)
my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

REPLY

Musel to být nezapomenutelný zážitek :) Zrovna včera jsem na StarDance náhodou chvíli koukala :D

REPLY

No krása, to ti závidím! Miluji tanec a tohle musel být skvělý zážitek!:) Jasně, ona ta atmosféra je úplně jiná živě tam, než v televizi doma:)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates