pondělí 3. prosince 2018

Ahoj všichni,

připravila jsem si pro vás novoroční soutěžení, je to vůbec poprvé na tomto blogu. A proč novoroční? Protože jsou dvě výhry a to dva diáře na rok 2019.

To znamená, že budou dva výherci, a každý z nich získá ten diář, o který si napíše. Soutěž je asi hlavně pro ty z vás, kdo ještě váháte a nemáte svůj plánovač a parťáka na nový rok. Ale samozřejmě se může zapojit každý, kdo splňuje dvě podmínky uvedené níže. :)

A jaké máme diáře v nabídce? 


  • menší puntíkovaný diář s rozměry 15 x 7,5 cm, ve kterém najdete: přehledný kalendář, měsíční plánovač, plán dovolených, svátky, mezinárodní svátky, místa pro poznámky :) 
  • větší vesmírný diář s rozměry 16,5 x 12 cm, ve kterém najdete: přehledný kalendář, mesíční plánovač, svátky a mezinárodní svátky, časová pásma, místo pro poznámky a mnohem víc :)Podmínky soutěžení:


  • zodpovědět otázku
  • mít doručovací adresu v ČR (případně i možnost předání v Praze)
  • a to je vše :)))
Tak jdeme na to. :) 

OTÁZKA:

Napište mi do komentářů, co je vaším největším snem, nebo cílem, kterého byste chtěli v nadcházejícím roce (nebo v následujících třech letech) dosáhnout. A také, jaký největší sen, nebo cíl se vám splnil v letošním roce.

do komentáře mi napište tohle všechno: 
  • odpověď na otázku výše
  • email a adresu blogu
  • diář, který byste si vybrali 

VYHODNOCENÍ: 

Jelikož je i diář klasický papírový, tak i při vyhodnocování zvolím klasickou papírkovou metodu a budu tahat ze jmen, která si zamíchám někam do klobouku :D :) 
Soutěžit můžete od teď do 8.12. 


Oba výherce vyhlásím tady v článku v komentářích a poté je budu také kontaktovat na email... A mohou se těšit na diář i na malé překvapení k tomu. 

Budu ráda, když se zapojíte. Určitě to nebude poslední soutěž. Už brzy plánuju další designovou soutěž i na Instagramu. :)

Veronika. 

5 komentářů

Ahoj. Mým největším snem a cílem je konečně dělat to, co mě baví, naplňuje a díky čemu se cítím potřebná. Chci si splnit sen a pomáhat lidem. Moje cesta je složitá, ale věřím, že ji zdolám a dostanu se k tomu, co chci. Mám plán, jak toho dosáhnout. Pevně věřím, že mi to vyjde, protože mám lidem co dát a budu strašně šťastná, jestliže někomu pomůžu z problému, zvýšit sebevědomí, pomůžu s psychickými potížemi a uvedu člověka do stavu spokojenosti. To je můj sen. Konat, aby byli lidé šťastní.
Můj email je majty.maxova@gmail.com a adresa blogu je https://svobodna-duse.blogspot.com
A diář bych si vybrala ten vesmírný, protože vesmír je sám o sobě obdivuhodný.

REPLY

Když tak nad tím přemýšlím, tak mám spíš dlouhodobější cíle, o kterých vím, že se nejspíš v nadcházejících roce jen tak nesplní. Aktuálně je mou největší prioritou/cílem především vzdělání. Co se týče materiálních věcí, tak bych ráda v nadcházejícím roce dokončila rekonstrukci a už si užívala doma jenom pořádku, namísto pracovního náčiní všude... :) A jestli můžu být i trošku sentimentální v tom snění, tak aby byli všichni z mého okolí zdraví a spokojení i v nadcházejícím roce :)
elleabouteverything@gmail.com ; www.elle-about-everything.blogspot.cz
Diáře se mi líbí oba, ale vede u mě rozhodně ten vesmírný. Už jenom díky jeho vzhledu mám chuť snít :)

REPLY

To jsou krásné diáře! :) Já už svůj dostala včera k Mikuláši. Přeji hodně štěstí všem soutěžícím!

TheWayByA

REPLY

Kdybych diář už neměla na nový rok, tak si klidně zasoutěžím, ale všem držím palce! :-) Jsou to hezké diáře a vždycky jsou potřeba! :-)

REPLY

SOUTĚŽ UKONČENA.

moc se Vás nezapojilo, ale i tak děkuji za účast. Losovala jsem ze dvou slečen, které se zapojily do soutěže o vesmírný diář.
Náhodně jsem losovala z předem zamíchaných papírků a vylosovala Elle about Everything. Gratuluji vítězce.

slečně se ozvu na email. Děkuji za účast.

Před Vánoci vyhlásím ještě jednu soutěž. Všem moc díky. Snad bude příště o fous větší účast. :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates