čtvrtek 25. dubna 2019
Některé výlety se jednoduše povedou a člověk si ty krásné vzpomínky snadno uloží do paměti :) Mezi takové bude bez pochyby patřit další velikonoční výlet po Praze :)

S přítelem jsme navštívili Botanickou zahradu, skleník Fata Morgana,a cele okolní rozlehlé zahrady a užili jsme si dokonalý slunečný den. Po delší době jsme měli procházkové romantické rande, jen ve dvou :) a byl to úžasný den, který nepotřebuje moc komentář. Stačí fotky, ze kterých je to snad dostatečně vidět: )


Vyšli jsme na kopec k zahradě a měli krásný rozhled na Trojský zámek a jeho nádherné zahrady :) a celou Prahu jako na dlani 
Krásné vinice všude po okolí jsou skvostem nejen pro oko :) 

Romantický kostelík nad vinicemi byl moc půvabný :) 


Za sebe doporučuju navštívit v Praze výstavu tropických motýlů. Letos jsem byla úplně poprvé a překvapilo mě, kolik druhů tam člověk spatří.

Možnost máte ještě do 26. května. Motýlci většinou žijí 2 - 3 týdny, a výstava je opravdu krátká. Proto zbytečně neváhejte, pokud to máte v plánu :) Připravte se na velké vedro ve sklenících,zájem lidí (bohužel jsou někteří k motýlům neuctiví), ale i skvělý zážitek ve skleníku s tolika druhy motýlků všude kolem, což rozhodně stojí za to. Výstava je v Troji a můžete to spojit i s návštěvou ZOO :)
Navštívili jsme skleník Fata Morgana a krásnou motýlí výstavu :) 


O Velikonocích jsme se neflákali, zvládli jsme kolo i různé výlety během všech čtyř dnů. Co jste podnikali na Velikonoce vy? 


Veronika. 

12 komentářů

Veroniko, tak to jste si vybrali ideální dobu na návštěvu - vše v květu a vůni. V botanické zahradě to vypadá úžasně a současně jste si užili i sebe navzájem. Krásné.
Hezké dny
Katka

REPLY

Kdyby jsi věděla, jak dlouho nad návštěvou botanické zahrady přemýšlím! :D Fotky máš nádherné a hlavně mě hrozně lákají ti motýli. Jinak my jsme o Velikonocích taky byli s přítelem dva dny na kole. Počasí přálo, tak toho bylo potřeba využít :)

REPLY

To muselo být super :-) i počasí bylo o Velikonocích krásné. Když jsem byla menší, tak jsem také byla na výstavě motýlů, ale už si bohužel nevybavuji kde. Ale bylo to také moc pěkné :-)
Já jsem Velikonoce strávila klasicky u koní a na tenise :-)

REPLY

Duhová Katka:
jojo taky si myslim, ze jsme vybrali dobrou dobu na navstevu :))) díky moc za komentář

REPLY

Elle About Everything:
no ja taky premyslela nekolik let :D :) motylci opravdu lakaji a stoji to za to :) je to prima vylet. pocasi bylo fakt vice nez skvele :) vic takovych vikendu, kez by i prodlouzenych :D :)

REPLY

Leník:
jo bylo to boží :) koně a tenis, to zni skvele, uz dlouho premyslim jit nekam na jizdarnu za konema :)

REPLY

Já Velikonoce neslavím, takže nic zajímavého jsem nedělala. Ale na ty motýlky bych se šla podívat. Já tam už jednou byla se školou, ale ráda bych si to prošla znova. Stejně jako ZOO, na tu se fakt těším❤.

Verča ze Ztracena v Praze

REPLY

Ztracena v Praze:
děkuji za koment Veru, :) motylky doporucuju vsemi deseti, :) je to pekny zazitek :)

REPLY

Ačkoliv nerada stojím fronty na památky, skleník s motýly za ono 40 min čekání na vstup stál. Pražská botanická zahrada je krásná sama o sobě, natož pak s motýly. Ráda se sem ještě někdy vrátím.

REPLY

Motýly jsou opravdu krásné :) S přítelem vám to moc sluší ♥ My jsme na Velikonoce odpočívali, ono je to potřeba a takhle dlouhé volno nám opravdu bodlo :) Navíc se mi už blížily zápočty a zkoušky, tak jsem se dost učila :)

WantBeFitM

REPLY

Boudicca:
ano, mas pravdu, my jsme nastesti necekali, meli jsme uz vstupenky dopredu :) ale i tak bych si tam pockala, protoze jsem to chtela stuj co stuj videt: )

REPLY

WantbefitM:
dekuji za pochvalu :) odpocinek je dulezity, my jsme taky odpocivali ted na svatek a nelituju :D

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates