pondělí 6. května 2019Leden až březen. Tři měsíce, které mi přinesly zajímavé knižní tituly. Co se mi líbilo a co bych dále doporučila všem? Na to se zaměřím v tomto článku. 

p.s. u obrázků v pravém horním rohu, které mám ze svého účtu (databazeknih.cz), se mi líbí funkce, která ukazuje, jak dlouho jsem danou knihu četla. Pro mě osobně  je to skvělá vychytávka. 


LEDEN 

Nový rok jsem začala čtenářsky velmi slibně. Dostala se ke mně pár zajímavých knih. 
Ty ztučněné tituly považuji za ty lepší, které bych rozhodně ráda doporučila dál všem. :-)  O těch nevytučněných se zmiňovat ani nechci. Ostatně si o mých názorech můžete přečíst u každé z nich. 

Jeden kopeček šmoulový - Maruška Doležalová 
Kavárna v Kodani - J. Caplin
Čtvrtá opice - J. Baker
Veselí - Radka Třeštíková 
ÚNOR


Druhý měsíc jsem měla čtenářsky slabší. Ani upřímně už nevím proč. Za to jsem se konečně pustila i do odborné knihy zaměřené na to, čemu se věnuji. Proč to zmiňuju? protože jsem si letos dala za cíl číst víc odborných knížek. :-) 

Tatérka - A. Belsham 
Copywriting - A. Sálová 

BŘEZEN 

Třetí měsíc jsem se probrala po zimním spánku a začala naplno číst. A je to snad vidět i na přečtených titulech za tento měsíc. Jak vidíte, tady jsem zkrátka zatučnila všechny knihy. Nešlo to jinak :-)

Deník Anne Frankové - A. Folman (komiksová podoba)
Vězněná - Pavel Renčín 
Mazací tramvaj - Magda Stachula 
Italské boty - Henning Mankell 
Byl jsem Mengeleho asistentem - Miklós Nyiszli 
Podivuhodný příběh osamělého pošťáka - Denis Thériault I duben mi přinesl zajímavé knižní tituly. Ale o tom v nějakém dalším souhrnu. Můj cíl je číst nejen více odborných knih, ale najít i zajímavou poezii.
Budu ráda, pokud jsem vám mohla doporučit aspoň jednu zajímavou knihu, která vás osloví, a do které se s chutí začtete.


Co byste mi doporučili za knihu? 
Co bych si rozhodně neměla nechat ujít?
Je nějaká novinka, která vás naprosto dostala? Veronika. 
8 komentářů

Ty jo, tak to jsi četla hodně knih. To musíš číst i doma nebo máš dlouhé cesty mhd? Já čtu hodně na cestách, ale ty jo, tolik knih jsem asi nedala😁. Já si to vlastně vůbec nepočítám, takže nevím🙈. Jinak od Třeštíkový jsem začala číst Bábovky a s prominutím mi to přijde jako hrozná sračka. Stačily mi asi dvě stránky a přijde mi to naprosto příšerný. Bohužel mi složení vět přijde jako něco, co by psala tak holka ve 12 letech. Škoda.

Jinak mě zaujala ta kniha Vězněná, to vypadá dobře šíleně. Přesně pro mě. Na tohle téma mám ráda Holčičku, který měla ráda Toma Gordona. To je moje oblíbená kniha☝.

Verča ze Ztracena v Praze

REPLY

Ztracena v Praze:
díky za komentář :) jako mas pravdu, to vyjadrovani neni nejlepsi, ale me prijde, ze se s kazdou knihou snazi a zlepsuje, treba Veseli mi prislo super, i tim narecim, coz spousta lidi odsuzuje, ale me se to libilo a bavila jsem se u cteni :)

REPLY

Such a great books ^^ Thanks for sharing!

Would you like to support each other by follow GFC and G+?
Let me know if you follow me and I will follow back asap!

Xoxo,
Erika

REPLY

Erika Seol:
thanks for comment :) i will write you soon

REPLY

Měla bych se stydět, protože tolik knih nepřečtu ani za rok :D Byl jsem Mengeleho asistentem musí být silný příběh. Podobné knihy mě zajímají a několik podobných jsem již četla, takže tohle bude něco pro mě.

REPLY

Elle About Everything:
:) ale, určitě se nemas za co stydet, kazdy cte, kolik zvladne a kolik ho bavi :)

REPLY

Mám tvoje recenze ráda. Stručné, přehledné a zároveň umíš dobře vystihnout dojmy z knihy.

Nejvíce mě zaujal Mengeleho asistent, na tuto knížku se chystám spolu s Krvavými jahodami už delší dobu, a pak bych jednou do ruky ráda dostala Jeden kopeček šmoulový, protože kdo by jako dítě nemiloval šmoulovou zmrzku, že. :)

REPLY

Boudicca:
díky moc, takový komentář potěší :)

REPLY

Děkuji za to, že tu jste :-)

Veronika Hájková . 2017 Copyright. All rights reserved. Designed by Blogger Template | Free Blogger Templates